Blog > Komentarze do wpisu

Szafy

Od lat mieszkasz w tym samym mieście, w tym samym mieszkaniu a nawet pokoju. Czasem masz już tego dosyć. Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, przede wszystkim na lepsze. Twojej najbliższej rodzinie też by się to przydało.

Od czego zacząć? Może zacznij od przemeblowania waszego mieszkania. Spróbuj zastanowić się, co mógłbyś przestawić i gdzie. Pomyśl o tym na przykład przed snem, kiedy będziesz uspokojony i wyciszony. Wyobraź sobie, jak ciekawie mogłoby wyglądać Twoje mieszkanie. Może w ten sposób podniesiesz jakość waszego życia? A może warto również zastanowić się nad nowymi dodatkami, albo niewielkim remontem. Przez tyle z pewnością nazbierało się w waszym domu mnóstwo rzeczy, które nie mają swojego stałego miejsca. Leżą ciągle gdzieś poupychane po kątach, przez co nigdy nie możecie nic znaleźć.

Myślę, że wypadałoby zainwestować w nowe, pojemne i funkcjonalne szafy, którą pomieszczą wszystko a także prezentują się interesująco. Mogą być ciekawym elementem Twojego przedpokoju, zwłaszcza jeśli zamontujesz w nich wielkie lustro. Oprócz możliwości codziennego przeglądania się w nim, nada ono również więcej przestrzeni Twojemu mieszkaniu. Szafa jest meblem na tyle niezbędnym w domu, że jej zakupu nigdy nie będziesz żałował. Jeśli kupisz ją w sklepie, który oferuje również dowóz do klienta, to nie będziesz musiał dźwigać ani pchać zbyt wiele. Firma i jej solidni pracownicy zrobią to za Ciebie za drobną opłatą.

Oczywiście jeśli wystarczy Ci samo przemeblowanie, to możesz swoją starą szafę przesunąć w miejsce bardziej odpowiednie. Wiąże się to jednak z większymi kosztami i możesz nadwyrężyć swoje zdrowie, kręgosłup, zniszczyć podłogi w mieszkaniu zarysowując je. Zanim zabierzesz się do przesuwania szafy, opróżnij ją całkowicie i najlepiej poproś o pomoc jakiegoś silnego i dobrze zbudowanego kolegę, brata, ojca. Niech będzie to mężczyzna, bo kobieta pewnie nie pomoże Ci za bardzo. Pamiętaj, że taką szafę możesz wykorzystać później nie tylko do upakowania rozmaitych rzeczy, ale także do zabawy z dziećmi w chowanego!

czwartek, 18 marca 2010, gniewuleczka
Tagi: szafy

Polecane wpisy